Počítač/Notebook

Máte-li problém se svým miláčkem, neváhejte a obraťte se na nás!

Nejedná se o naší práci, nýbrž zálibu. Počítačům se věnujeme již dlouho a můžeme nabídnout bohaté zkušenosti. Provádíme vše od sestavení nového počítače, přes běžné údržby až po záchranu dat a opravy. Rádi Vám s čímkoliv poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Grafika

Sníte o dokonalé fotografii na Instragram? Chcete mít profesionální profilovou fotografii? A nebo se chcete vyfotit s rodinou či s přítelem/přítelkyní?

Jste tu správně

Web

GridTech Corporation také poskytuje tvorbu webových stránek za nejlepší cenu a kvalitu. Webové stránky tvoříme pomocí značkovacího jazyku HTML a vzhled upravujeme pomocí stylesheet jazyku CSS.

Hry/Gaming

Naše firma se také zajímá o netradiční sekci služeb, a to jsou hry. Zákazníkům poskytujeme tutoriály, novinky a zajímavosti na našem YouTube kanále, ale také Vám osobně pomůžeme s konfigurací Vašich her a Vaší herní technikou. Naše firma je plná mladých odborníků, kteří ale mají v tomto oboru bohaté zkušenosti a ochotně Vám se vším pomohou.

Dobré rady

Youtube – Naše firma má YouTube kanál, kde můžete sledovat nejaktuálnější zprávy ze světa her či technologií. Web/design – Umíme také poradit s webem a designem. 

A samozřejmě s mnohými dalšími problémy či komplikacemi.