GridTech Corporation nabízí v sekci grafika služby týkající se designu, videí a fotografií. Chcete-li pořídit nebo upravit záznam videa nebo fotografii, obraťte se na nás. Stříhání, natáčení, photoshop, kreativita, nápady, … To je naše!

Design

Styl designu

GridTech Corporation je společnost, která neustále roste a posouvá se vpřed. Na tuto zásadní myšlenku dal náš designerský tým velký důraz i při navrhování našeho ikonického loga. Díky základní myšlence pohybu vpřed a objevování nových věcí mohlo vzniknout tak výstižné logo společnosti, že je nyní naší tváří na trhu.

Volba barev

Naše stránka je stylizována v šedých odstínech a ikonické červené barvě “velvet blood”, jenž se prvotně objevuje na logu naší společnosti. Tato barevná kombinace poskytuje uživateli přehlednost i příjemné nadčasové vizuální prostředí webových stránek.

Fotografie

Pro koho to může být?

  • Sníte o dokonalé fotografii na Instragram?
  • Chcete mít profesionální profilovou fotografii?
  • Chcete se nechat vyfotit s rodinou či s přítelem/přítelkyní?

Jsi tu správně!

Náš fotograf Vás ochotně vyfotí na profesionální fotoaparát. Fotku poté můžeme ještě vylepšit ve photoshopu! Na fotografii se můžete ocitnout třeba v Paříži, či v Dubai.

Pokud chcete nádherné fotografie, více sledujících, nebo více lajků, aby Vám Vaši známí záviděli, přidat nějakou osobu do fotografie nebo si vytisknout fotografii v dobré kvalitě, neváhejte využít našich služeb.

VIDEA

Rádi si vzpomínáte na vzpomínky z dětství, oslavy nebo party? Jen si představte jaký by to bylo se zase tam ocitnout. Sezvat kamarády a zavzpomínat si na staré dobré časy. To všechno Vám umožňuje video! Můžete se na něj dívat kolikrát budete chtít a, na rozdíl od vzpomínek, se uloží celé.

  • Máte videa, která byste chtěli sestříhat, ale nevíte jak?
  • Jste začiníjíci Youtuber a chcete pomoct s úpravou videa?