Co jsme zač?

 

GridTech corporation je společnost, která roste a neustále se vyvíjí. Na tuto zásadní ideu kladl náš designerský tým velký důraz i při navrhování ikonického loga. Díky základní myšlence pohybu vpřed a objevování nových věcí mohlo vzniknout logo tak výstižné, že je nyní tváří naší společnosti na trhu. 

Naše webové stránky byli testovány a vylepšovány, aby poskytly co nejpříjemnější a co možná nejintuitivnější ovládání pro uživatele. Stylizováno v šedých odstínech a ikonické červené barvě “velvet blood”, která se objevuje prvotně na logu naší spoječnosti. Tato barevná kombinace poskytuje uživateli přehlednost i příjemné nadčasové vizuální prostředí webových stránek.

Stejný důraz kladený naším designérským týmem na vizualizaci našeho prezentačního prostředí budeme věnovat i vám a Vaší objednávce. Protože technická preciznost a smysl pro krásu je tváří naší firmy. Pokud bystě si chtěli nechat od nás udělat design jak stránek, tak loga nebo i výrobků, nebojte se nás zkontaktovat e-mailem, popřípadě nám zavolejte. My se na vás potom obrátíme a zkonzultujeme specifika objednávky. Hotový produkt vám nejdřívě ukážeme a vy nám poskytnete případný feedback.